Get Adobe Flash player
enplczfr
Europack Foils - Polityka ekologiczna
Europack Foils - Polityka ekologiczna
Integralną częścią polityki firmy Europack Foils jest dbałość o środowisko. W związku z ochroną środowiska uruchomiliśmy linię do recyklingu, dzięki której odpady foliowe powstałe w trakcie procesu produkcyjnego, jak również odpady nabyte przetwarzane są na wysokogatunkowy regranulat, stanowiący pełnowartościowy surowiec do dalszej produkcji. Powstały w wyniku recyklingu granulat pozwala na wytworzenie folii o bardzo wysokich parametrach technicznych, umożliwiającej produkcję worków foliowych charakteryzujących się doskonałą jakością.

Działalność firmy prowadzona jest w sposób przyjazny dla środowiska, a właściwe zarządzanie środowiskiem stanowi jeden z najważniejszych jej priorytetów.

Dokładamy wszelkich starań w zakresie maksymalnego wykorzystania stosowanych surowców i produktów ubocznych, tak aby redukować ilość generowanych odpadów, dbając jednocześnie o ich segregację i składowanie.

Realizujemy politykę środowiskową firmy uwzględniając wymagania i oczekiwania naszych  klientów  oraz dostawców.  Aktywnie promujemy racjonalne gospodarowanie odpadami w otoczeniu naszej działalności, a ciągłe doskonalenie skuteczności i efektywności zarządzania przedsiębiorstwem jest priorytetem dla wszystkich pracowników naszego zakładu. 
Na skróty
Na skróty
Na skróty
Dane teleadresowe

Europack Foils Sp. z o.o.

ul. Świerczyniecka 87
43-150 Bieruń
tel. +48 32 216-51-70
tel. +48 32 216-51-71
faks +48 32 216-51-73
e-mail: info@europackfoils.pl